Alasin 150kg



Riku Karu Viro Avoin 0.40min 20.11.2018
Eero Salo Kerava
0.05min 20.11.2018
Tomi Ruoho Jokela
0.01min 20.11.2018










Eero Salo Kerava 50v 0.05min 20.11.2018
Eero Salo Kerava 60v. 0.05min 20.11.2018
Eero Salo Kerava 70v. 0.05min 20.11.2018










Superi



Riku Karu Viro Avoin 1.05min 20.11.2018





Alasin 300LB


09.11.2018
Riku Karu Viro Avoin 0.43min 02.10.2018
Marko Mustonen Iitti
0.20min 09.11.2018
Eero Salo kerava
0.17min 17.10.2018





Marko Mustonen Iitti 50v 0.20min 09.11.2018
Eero Salo kerava
0.17min 17.10.2018
Kimmo Kokko Järvenpää
0.02min 10.11.2018
Mika Turtio Nummenkylä
0.02min 13.11.2018










Eero Salo kerava 70v. 0.17min 17.10.2018
Vilho Grenfors Nuppulinna
0.01min 14.10.2018





Superi



Riku Karu Viro Avoin 1.03min 02.10.2018
Marko Mustonen Iitti 50v 0.21min 09.11.2018
Eero Salo kerava 70v. 0.20min 17.10.2018





Alasin 250LB



Riku Karu Viro Avoin 0.40min 02.10.2018




















Vilho Grenfors Nuppulinna 70v. 0.01min 14.10.2018










Nina Schvedoff Järvenpää Avoin 0.01min 13.10.2018





Superi



Riku Karu Viro Avoin 1.13min 02.10.2018















Alasin 91kg



Riku Karu Viro Avoin 1.13min 02.10.2018
Eero Salo kerava
1.06min 17.10.2018















Jaana Tanner Padasjoki Avoin 0.27min 08.10.2018
Piia Sankari Pori
0.09min 08.10.2018
Nina Schvedoff Järvenpää
0.07 13.10.2018





Superi



Riku Karu Viro Avoin 2.22min 02.10.2018
Tommi Alen Karkkila
1.57min 08.10.2018
Eero Salo kerava
1.55min 09.09.2018
Veijo Riikonen Järvenpää
1.50min 02.10.2018










Eero Salo kerava 50v 1.55min 09.09.2018
Veijo Riikonen Järvenpää
1.50min 02.10.2018





Eero Salo kerava 70v. 1.55min 09.09.2018
Vilho Grenfors Nuppulinna
0.30min 14.10.2018





Jaana Tanner Padasjoki Avoin 0.56min 08.10.2018
Nina Schvedoff Järvenpää
0.15min 13.10.2018
Piia Sankari Pori
0.10min 08.10.2018





Jaana Tanner Padasjoki 50v 0.56min 08.10.2018





Alasin 54kg



Riku Karu Viro Avoin 3.10min 02.10.2018
Eero Salo kerava 70v. 2.04min 09.09.2018





Superi



Riku Karu Viro Avoin 5.10min 02.10.2018
Eero Salo kerava 70v. 3.08min 09.09.2018















Alasin 40kg








Miehet



Riku Karu Viro Avoin 3.10min 11.02.2015
Seppo Kettunen Vantaa
3.04min 23.04.2005





Veijo Riikonen Järvenpää
2.21min 21.05.2005
Eero Salo kerava
1.53min 05.04.2012





Marlo Sokka Kerava
1.47min 23.02.2008





jouni klinga kerava
1.42min 02.02.2012





Mauno Pietarinen Mäntsälä
1.39min 01.07.2005
Niko Viitala kerava
1.39min 14.01.2012










Vilho Grenfors Nuppulinna
1.32min 11.11.2011





Markku levo salo
1.30min 14.03.2012





Rait Malm Viro
1.28min 05.11.2005
Jari Kettunen Järvenpää
1.28min 18.08.2009





Tommi Rinne Tuusula
1.26min 21.05.2005
Juha Andersson Järvenpää
1.25min 16.04.2005





Pauli Pitkänen Haarajoki
1.26min 10.10.2016
Joni Pakarinen Helsinki
1.22min 16.05.2009





Risto Matvejeff Järvenpää
1.21min 31.12.2006
Jupe Jääskeläinen Riihimäki
1.20min 16.05.2007





Tapio Kaukolahti Vantaa
1.17min 01.07.2005





Kimmo Kokko Järvenpää
1.15min 16.04.2005
Jarmo Meriä Helsinki
1.15min 16.09.2006
Tero Linqvist Järvenpää
1.14min 31.12.2005
Santtu Sillanpää Järvenpää
1.14min 21.05.2005
Hannu Rajala Kerava
1.10min 16.05.2009
Lucas Lindberg Kirkkonummi
1.10min 10.09.15





Riku Karu Viro 45v. 3.10min 11.02.2015
Seppo Kettunen Vantaa
3.04min 23.04.2005
eero salo kerava
1.53min 26.01.2012
Vilho Grenfors Nuppulinna
1.32min 10.11.2011
Markku levo salo
1.30min 14.03.2012










Pauli Pitkänen Haarajoki
1.26min 10.10.2016
Risto Matvejeff Järvenpää
1.21min 31.12.2006
Kimmo Kokko Järvenpää
1.15min 16.04.2005
Jarmo Meriä Helsinki
1.15min 16.09.2006





Seppo Kettunen Vantaa 50v 2.04min 16.05.2009
eero salo kerava
1.53min 26.01.2012
Vilho Grenfors Nuppulinna
1.32min 10.11.2011
Pauli Pitkänen Haarajoki
1.26min 10.10.2016





eero salo kerava 60v. 1.53min 26.01.2012
Vilho Grenfors Nuppulinna
1.32min 10.11.2011
Pauli Pitkänen Haarajoki
1.22min 10.10.2017





eero salo kerava 65v 1.53min 26.01.2012
Vilho Grenfors Nuppulinna
1.32min 10.11.2011
Raimo Mäkinen Järvenpää
1.04min 18.02.2015





eero salo kerava 70v. 1.48min 20.03.2016
Vilho Grenfors Nuppulinna
1.18min 05.12.2014





Veijo Vesivalo Mikkeli 75v. 0.10min 11.06.2005





Lucas Lindberg Kirkkonummi 23v. 1.10min 10.09.15





Toni Janatuinen Järvenpää 18v. 0.48min 25.06.2008





Toni Janatuinen Järvenpää 16v. 0.48min 25.06.2008





Toni Janatuinen Järvenpää 14v. 0.29 12.08.2006





Naiset



Natalia Tuomola Haarajoki Avoin 1.06min 15.10.16
Leena Nurminen Padasjoki
0.54min 08.04.17
Onerva Ahonen Tampere
0.48min 07.05.2005
Jaana Tanner Padasjoki
0.42min 08.04.2017
Sari Siren Vääksy
0.40min 07.05.2005
Nina Schvedoff Järvenpää
0.29min 10.10.2018
Jossu Salmela Kerava
0.24min 23.04.2005
Linda Muukkonen Porvoo
0.21min 21.11.2013
Ritva Lehikoinen Tuusula
0.15min 23.04.2005
Eija Putkonen Järvenpää
0.14min 16.04.2005





Leena Nurminen Padasjoki 45v. 0.54min 08.04.17
Onerva Ahonen Tampere
0.48min 07.05.2005
Jaana Tanner Padasjoki
0.42min 08.04.2017





Jaana Tanner Padasjoki 50v 0.42min 08.04.2017
Superi



Riku Karu Viro avoin 4.20min 22.02.2016
jouni klinga kerava
3.22min 02.02.2012
eero salo kerava
3.15min 10.11.2011





Riku Karu Viro 45v. 4.20min 22.02.2016





eero salo kerava 55v 3.15min 10.11.2011
Pauli Pitkänen Mäntsälä
3.12min 01.12.2017





eero salo kerava 60v. 3.15min 10.11.2011
Pauli Pitkänen Mäntsälä
3.12min 01.12.2017





eero salo Kerava 65v 3.15min 10.11.2015





eero salo kerava 70v. 2.51min 20.03.2016
Vilho Grenfors Nuppulinna
2.06min 21.11.2014





Natalia Tuomola Haarajoki Avoin 2.05min 15.10.16
4-ottelu








Miehet



Riku Karu Viro Avoin 7.41min 22.02.2016
Veijo Riikonen Järvenpää
6.39min 21.05.2005
Seppo Kettunen Vantaa
5.22min 11.06.2005





Eero Salo kerava
4.53min 05.07.2017
Vilho Grenfors Nuppulinna
4.18min 26.01.2012





Tommi Rinne Tuusula
4.08min 21.05.2005
Harri Tolonen Tuusula
4.03min 28.07.2016
Tapio Kaukolahti Vantaa
4.01min 01.07.2005





Jupe Jääskeläinen Riihimäki
3.55min 29.04.2007
Pauli Pitkänen Jokela
3.57min 10.10.2016





Lucas Lindberg Kirkkonummi
3.09min 08.09.15
jouni klinga kerava
3.08min 11.11.2011





Raimo Mäkinen Järvenpää
4.08min 02.07.2017
Mauno Pietarinen Mäntsälä
3.03min 30.06.2006
Risto Matvejeff Järvenpää
3.02min 16.04.2005










Santtu Sillanpää Järvenpää
2.48min 21.05.2005
Juha Andersson Järvenpää
2.47min 16.04.2005





Riku Karu Viro 40v 7.41min 22.02.2016
Eero Salo kerava
4.53min 05.07.2017
Pauli Pitkänen Jokela
3.57min 10.10.2016





Riku Karu Viro 45v. 7.41min 22.02.2016
Seppo Kettunen Vantaa
5.22min 11.06.2005
Eero Salo kerava
4.53min 05.07.2017





Eero Salo kerava 50v 4.53min 05.07.2017
Pauli Pitkänen Jokela
3.57min 10.10.2016
Raimo Mäkinen Järvenpää
4.08min 02.07.2017





Eero Salo kerava 60v. 4.53min 05.07.2017
Vilho Grenfors Nuppulinna
4.18min 26.01.2012
Raimo Mäkinen Järvenpää
4.08min 02.07.2017





Eero Salo kerava 65v 4.53min 05.07.2017
Vilho Grenfors Nuppulinna
4.18min 26.01.2012
Raimo Mäkinen Järvenpää
4.08min 02.07.2017





Eero Salo kerava 70v. 4.53min 05.07.2017
Vilho Grenfors Nuppulinna
3.41min 05.07.2017
Lauri Reijonen Järvenpää
1.06min 05.06.2005





Veijo Vesivalo Mikkeli 75v. 0.47min 11.06.2005





Lucas Lindberg Kirkkonummi 23v. 3.09min 08.09.15
Juha Andersson Järvenpää
2.47min 16.04.2005





Toni Janatuinen Järvenpää 20v 2.32min 25.06.2008
Toni Janatuinen Järvenpää 18v. 2.32min 25.06.2008
Toni Janatuinen Järvenpää 16v. 2.32min 25.06.2008





Toni Janatuinen Järvenpää 14v. 1.17min 12.08.2006





Naiset



Sari Siren Vääksy Avoin 1.31min 07.05.2005





Sari Siren Vääksy 35v. 1.31min 07.05.2005