Seniorit/Juniorit 1x75kg & 2x75kg Top 3










Rautakoura 1x75kg










Miehet




Veijo Riikonen Järvenpää Avoin 5.02min 25.06.2014

Seppo Kettunen Vantaa
4.26min 13.11.2004

Eero Salo Kerava
3.30min 06.07.2013

Juha Simonen Vantaa
3.13min 31.12.2000







Veijo Riikonen Järvenpää 40v 5.02min 25.06.2014

Seppo Kettunen Vantaa
4.26min 13.11.2004

Eero Salo Kerava
3.30min 06.07.2013

Lasse Hast Järvenpää
3.11min 28.06.2000

Riku Karu Viro
3.08min 17.05.2014

Tapio Kaukolahti Vantaa
3.05min 11.06.2005













Veijo Riikonen Järvenpää 45v 5.02min 25.06.2014

Seppo Kettunen Vantaa
4.26min 13.11.2004

Eero Salo Kerava
3.30min 06.07.2013

Lasse Hast Järvenpää
3.11min 28.06.2000

Riku Karu Viro
3.08min 17.05.2014

Vilho Grenfors Nuppulinna
2.59min 16.03.2008







Martti Salminen Loppi
2.49min 06.01.2008







Kari Lamminpää Järvenpää
2.32min 31.12.2002

Hannu Kutramoinen Järvenpää
2.22min 22.05.1999







Eelis Partanen Järvenpää
2.18min 16.09.2000

Tapani Leppäniemi Kerava
2.18min 16.05.2009







Veijo Riikonen Järvenpää 50v. 5.02min 25.06.2014

Eero Salo Kerava
3.30min 06.07.2013

Seppo Kettunen Vantaa
3.18min 05.05.2007

Lasse Hast Järvenpää
3.11min 28.06.2000







Vilho Grenfors Nuppulinna
2.59min 16.03.2008

Martti Salminen Loppi
2.49min 06.01.2008

Kari Lamminpää Järvenpää
2.23min 24.04.2003

Hannu Kutramoinen Järvenpää
2.22min 22.05.1999

Mika Turtio Järvenpää
2.19min 02.10.2017

Eelis Partanen Järvenpää
2.18min 16.09.2000

Kalevi Tervashonka Järvenpää
2.08min 28.06.2002

Karl erik Wasberg Mustasaari
2.04min 15.03.2016







Markku Pykälistö Padasjoki
1.50min 06.07.2013

Jorma Vänskä Keitele
1.48min 14.07.2002

Juhani Kunttu Lahti
1.43min 29.04.2000

Mauno Keränen Ristinummi
1.41min 30.06.2000

Raimo Heinonen Hattula
1.35min 06.01.2008

Heikki Virolainen Lohja
1.34min 11.09.1999

Seppo Kivisalo Kerava
1.34min 21.04.2002

Veikko Salo Padasjoki
1.34min 07.07.2012

Harry Maltio Riihimäki
1.30min 20.07.2013







Taito Simola Kerava
1.28min 19.09.1998

Jorma Jokitalo Järvenpää
1.28min 06.10.2001

Pentti Lahti Helsinki
1.26min 06.10.2007

Urho Roivas Nastola
1.27min 18.03.2008

Tuomo Toivanen Järvenpää
1.24min 16.06.1998







Kauko Kärkkäinen Lahti
1.23min 06.10.2007

Ari Uotila Helsinki
1.22min 05.10.2008

Timo Vistilä Järvenpää
1.21min 30.06.2005

Valto Masalin Kerava
1.20min 20.11.1999

Jorma Ollikainen Kotka
1.20min 04.10.2009

Pauli Pitkänen Haarajoki
1.20min 09.02.2017







Eero Salo Kerava 55v. 3.30min 06.07.2013

Vilho Grenfors Nuppulinna
2.59min 16.03.2008

Martti Salminen Loppi
2.47min 09.06.2012

Lasse Hast Järvenpää
2.30min 27.06.2002

Eelis Partanen Järvenpää
2.18min 16.09.2000







Eero Salo Kerava 60v. 3.30min 06.07.2013

Vilho Grenfors Nuppulinna
2.59min 16.03.2008

Eelis Partanen Järvenpää
2.18min 16.09.2000

Karl erik Wasberg Mustasaari
2.04min 15.03.2016







Veikko Salo Padasjoki
1.34min 07.07.2012

Heikki Virolainen Lohja
1.34min 11.09.1999







Taito Simola Kerava
1.28min 19.09.1998

Jorma Jokitalo Järvenpää
1.28min 06.10.2001







Urho Roivas Nastola
1.27min 18.03.2008

Pentti Lahti Helsinki
1.26min 06.10.2007

Mauno Keränen Ristinummi
1.24min 12.08.2006

Ari Uotila Helsinki
1.22min 05.10.2008

Timo Vistilä Järvenpää
1.21min 30.06.2005

Valto Masalin Kerava
1.20min 20.11.1999







Eero Salo Kerava 65v. 3.30min 06.07.2013

Vilho Grenfors Nuppulinna
2.35min 15.08.2009







Heikki Virolainen Lohja
1.31min 17.04.2005

Taito Simola Kerava
1.28min 19.09.1998

Pentti Lahtinen Helsinki
1.26min 06.10.2007







Veijo Vesivalo Järvenpää
1.16min 21.05.2000

Raimo Mäkinen Järvenpää
1.15min 22.08.2015

Veikko Salo Padasjoki
1.14min 06.07.2013

Lauri Reijonen Järvenpää
1.12min 12.08.2001

Mauno Keränen Ristinummi
1.12min 25.01.2009







Eero Salo Kerava 70v. 2.29min 11.02.2016

Vilho Grenfors Nuppulinna
2.03min 05.04.2014

Pentti Lahtinen Helsinki
1.26min 06.10.2007

Veijo Vesivalo Järvenpää
1.16min 21.05.2000

Valto Masalin Kerava
1.00min 23.02.2008

Mauno Orava Ristiina
0.55 12.08.2001

Lauri Reijonen Järvenpää
0.55 15.03.2003

Kalervo Mattila Järvenpää
0.46 01.07.2004

Matti Laurila Järvenpää
0.44 01.07.2005

Aapo Ketelimäki Järvenpää
0.42 10.04.2003

Eino Lyytikäinen Pielavesi
0.33 13.07.2002







Vilho Grenfors Nuppulinna 75v. 1.03min 01.12.2018

Matti Laurila Järvenpää
0.44 01.07.2005

Pentti Lahtinen Helsinki
0.37 10.10.2015

Toivo Suomela Raisio
0.29 12.08.2001

Oiva Kähkönen Järvenpää
0.26 10.07.2014

Heikki Stenroos Ohkola
0.22 19.06.2004

Matti Ruoho Mäntsälä
0.20 01.10.2016

Matti Mertsalmi Padasjoki
0.13 05.07.2003

Arvo Jäntti Pielavesi
0.07 13.07.2002







Matti Ruoho Mäntsälä 80v. 0.20 01.10.2016

Arvo Jäntti Pielavesi
0.07 13.07.2002

Pentti Lahtinen Kärkölä
0.07 10.10.2016

Raimo Juntunen Luumäki
0.06 06.02.2016

Mikko Matvejeff Jamppa
0.02 23.08.2014

Olavi Väänänen Järvenpää
0.01 13.03.2017







Pyry Granlund Tuusula 23v. 2.49min 24.11.2007

Tuomas Lahti Järvenpää
2.27min 01.07.2010

Ilkka Outa Lohja
2.13min 04.10.2009

Juha Andersson Järvenpää
2.06min 17.04.2004

Teemu Partanen Järvenpää
2.05min 25.05.2011

Tomppa Keisala lapua
2.03min 02.04.2011

Juha Lehtimäki Tampere
2.01min 26.01.2013

Simmo Sahk Järvenpää
2.00min 25.06.2014







Erno Saukkonen Järvenpää
1.55min 28.06.2000

Niko Ohvanainen Tuusula
1.51min 29.06.2005

Igor Sergejef Lohja
1.48min 04.10.2009

Taavi Kovero Kylmäkoski
1.45min 07.03.2007

Juho Hattunen Pornainen
1.44min 10.04.2003

Ville Lahtinen Pornainen
1.43min 05.12.2002













Pyry Granlund Tuusula 20v. 2.49min 24.11.2007

Tuomas Lahti Järvenpää
2.27min 01.07.2010

Tomppa Keisala lapua
2.03min 02.04.2011

Simmo Sahk Järvenpää
2.00min 25.06.2014

Niko Ohvanainen Tuusula
1.51min 29.06.2005

Juha Andersson Järvenpää
1.40min 17.05.2000







Ojala Teemu Jurva
1.36min 10.03.2012

Joona Pöllänen Järvenpää
1.36min 25.06.2014

Samu Haatanen Järvenpää
1.36min 25.06.2014

Pyry Somervuori Järvenpää
1.33min 14.06.2001

Jussi Halonen Helsinki
1.33min 06.01.2008

Heikki Riikonen Kerava
1.31min 19.03.2005

Jari Jääskeläinen Lohja
1.31min 04.10.2009













Tuomas Lahti Järvenpää 19v. 2.27min 01.07.2010

Niko Ohvanainen Tuusula
1.51min 29.06.2005

Juha Andersson Järvenpää
1.40min 17.05.2000

Simmo Sahk Järvenpää
1.40min 09.06.2012







Tuomas Lahti Järvenpää 18v. 2.27min 01.07.2010

Niko Ohvanainen Tuusula
1.51min 29.06.2005

Simmo Sahk Järvenpää
1.40min 09.06.2012

Pyry Somervuori Järvenpää
1.33min 14.06.2001

Jussi Halonen Helsinki
1.33min 06.01.2008

Jari Jääskeläinen Lohja
1.31min 04.10.2009







Jani Rainela Helsinki
1.24min 06.11.2005

Jarkko Perttula Ylivieska
1.24min 10.10.2011







Aimo Taskinen Järvenpää
1.21min 13.08.2004







Tuomas Lahti Järvenpää 17v. 2.27min 01.07.2010

Niko Ohvanainen Tuusula
1.51min 29.06.2005

Pyry Somervuori Järvenpää
1.33min 14.06.2001

Jussi Halonen Helsinki
1.33min 06.01.2008

Jani Rainela Helsinki
1.24min 06.11.2005

Aimo Taskinen Järvenpää
1.21min 13.08.2004

Markus Laurila Padasjoki
1.20min 07.07.2012







Jussi Halonen Helsinki 16v. 1.33min 06.01.2008

Jani Rainela Helsinki
1.24min 06.11.2005

Aimo Taskinen Järvenpää
1.21min 13.08.2004

Ossi Kivimäki Järvenpää
1.14min 13.11.2004







Jussi Halonen Helsinki 15v 1.33min 06.01.2008

Aimo Taskinen Järvenpää
1.21min 13.08.2004







Tuomas Lahti Järvenpää 13v. 0.44min 06.01.2007







Naiset










Jaana Tanner Padasjoki Avoin 1.47min 21.07.2012

Anna Karrila Turku
1.33min 10.03.2012

Natalia Kovalev Venäjä
1.32min 10.10.2014

Leena Nurminen Padasjoki
1.25min 23.08.2014

Tarja Tähtinen Käpylä
1.23min 05.05.2007

Anni Nikula Pukkila
1.23min 04.07.2015

Jenni Mäkelä Hyvinkää
1.22min 24.11.2002







Onerva Ahonen Padasjoki
1.20min 14.08.2004







Jaana Tanner Padasjoki 40v. 1.47min 21.07.2012

Leena Nurminen Padasjoki
1.25min 23.08.2014

Onerva Ahonen Padasjoki
1.20min 14.08.2004







Maritta Kähkönen Järvenpää
1.14min 24.07.2002

Katri Pirinen Helsinki
1.12min 14.07.2007

Tarja Rantanen Äetsä
1.11min 28.03.1998

Anitta Savonen Lahti
1.09min 10.10.2016

Sari Siren Vääksy
1.08min 16.09.2006

Elina Juvakka Asikkala
1.04min 09.09.2012

Meri-Tuuli Karri Turku
1.03min 31.12.2008

Leena Puttonen Joutsa
1.01min 25.07.2009







Jaana Tanner Padasjoki 45v. 1.47min 21.07.2012

Onerva Ahonen Padasjoki
1.20min 14.08.2004

Anitta Savonen Lahti
1.09min 10.10.2016

Elina Juvakka Asikkala
1.04min 09.09.2012







Anitta Savonen Lahti 50v. 1.09min 10.10.2016

Jaana Tanner Padasjoki
1.04min 08.04.2017

Onerva Ahonen Tampere
1.03min 07.07.2012







Sirkka Näsi Kylmäkoski
0.54 23.03.2002

Helena Laurila-Savola Kurhila
0.42 23.08.2003

Maarit Ankkuri Tuusula
0.33 14.08.2004







Onerva Ahonen Tampere 55v. 0.34 26.07.2014

Heli Karisto Paippinen
0.32 27.06.2018

Anneli Ekqvist Kerava
0.31 18.06.2018

Asla Salonen Padasjoki
0.29 07.07.2012

Eeva Juvonen Hyvinkää
0.19 14.10.2006






Kirsti Merisalo-Salminen Kirsti Merisalo-Salminen Järvenpää
0.12 10.01.2004

Regina Metsälä Savio
0.12 16.09.2006

Elma Pekkanen Järvenpää
0.11 07.09.2001







Anneli Ekqvist Kerava 60v. 0.31 18.06.2018

Asla Salonen Padasjoki
0.29 07.07.2012

Anneli Ekqvist Kerava
0.13 16.09.2006

Elma Pekkanen Järvenpää
0.11 07.09.2001

Riitta Sääkslahti Lahti
0.10 06.07.2013

Aila Inkinen Järvenpää
0.07 07.06.1998







Anneli Ekqvist Kerava 65v. 0.31 18.06.2018

Asla Salonen Padasjoki
0.29 07.07.2012

Anneli Ekqvist Kerava
0.13 16.09.2006

Elma Pekkanen Järvenpää
0.11 07.09.2001

Maila Haarakangas Helsinki
0.01 11.03.2000







Asla Salonen Padasjoki 70v. 0.28 06.07.2013

Elma Pekkanen Järvenpää
0.11 07.09.2001







Elma Pekkanen Järvenpää 75v. 0.11 07.09.2001







Anni Nikula Pukkila 23v. 1.23min 04.07.2015

Jenni Mäkelä Hyvinkää
1.22min 24.11.2002

Anna Karrila Turku
1.22min 16.10.2011

Jenni Venäläinen Perniö
1.11min 25.06.2014







Anni Nikula Pukkila 22v. 1.23min 04.07.2015







Junella Riikonen Kellokoski 20v. 1.07min 22.05.2015

Mia Luolakari Järvenpää
0.50 27.06.1999







Junella Riikonen Kellokoski 18v. 1.07min 22.05.2015







Junella Riikonen Kellokoski 15v 1.07min 22.05.2015

Madeleine Ranki Turku
0.27min 10.03.2012







Junella Riikonen Kellokoski 14v 1.07min 22.05.2015

Madeleine Ranki Turku
0.27min 10.03.2012







Janita Siren Vääksy 13v 0.22min 05.05.2007







Rautakoura 2x75kg










Miehet




Veijo Riikonen Järvenpää Avoin 4.34min 13.06.2012

Eero Salo Kerava
3.17min 05.06.2013

Jari Salmi Kerava
2.48min 30.05.1998

Riku Karu Viro
2.46min 20.05.2013

Seppo Kettunen Vantaa
2.43min 31.12.2004







Veijo Riikonen Järvenpää 40v. 4.34min 13.06.2012

Eero Salo Kerava
3.17min 05.06.2013

Riku Karu Viro
2.46min 20.05.2013

Seppo Kettunen Vantaa
2.43min 31.12.2004

Markku Pykälistö Padasjoki
2.27min 06.07.2013

Darek Korpolinski Puola
2.26min 27.06.2003

Taito Simola Kerava
2.25min 19.09.1998







Tapio Kaukolahti Vantaa
2.17min 14.08.2004

Mika Turtio Järvenpää
2.16min 25.08.2017

Sakari Hämäläinen Sysmä
2.14min 10.10.2018







Veijo Riikonen Järvenpää 45v. 4.34min 13.06.2012

Eero Salo Kerava
3.17min 05.06.2013

Seppo Kettunen Vantaa
2.43min 31.12.2004

Markku Pykälistö Padasjoki
2.27min 06.07.2013

Riku Karu Viro
2.29min 29.06.2016

Taito Simola Kerava
2.25min 19.09.1998

Mika Turtio Järvenpää
2.16min 25.08.2017

Vilho Grenfors Nuppulinna
2.13min 23.08.2010

Tapani Leppäniemi Kerava
2.05min 09.08.2009

Kari Lamminpää Järvenpää
2.02min 31.08.2002

Lasse Hast Järvenpää
2.01min 28.06.2001







Veijo Riikonen Järvenpää 50v. 4.34min 13.06.2012

Eero Salo Kerava
3.17min 05.06.2013

Markku Pykälistö Padasjoki
2.27min 06.07.2013

Taito Simola Kerava
2.25min 19.09.1998

Mika Turtio Järvenpää
2.16min 25.08.2017

Vilho Grenfors Nuppulinna
2.13min 23.08.2010

Lasse Hast Järvenpää
2.01min 28.06.2001

Martti Tikkamäki Helsinki
1.58min 28.03.1998

Hannu Kutramoinen Järvenpää
1.50min 01.07.1999

Vexsi Salo Padasjoki
1.48min 06.07.2013

Pauli Pitkänen Haarajoki
1.47min 05.05.2017







Mauno Keränen Ristinummi
1.37min 27.07.2002

Karl Skjelvik Norja
1.35min 31.10.2015

Einari Moilanen Nokia
1.34min 12.09.1998

Tapio Kähäri

1.32min 28.03.1998

Arvo Reponen

1.30min 28.03.1998

Jukka Hakonen Järvenpää
1.30min 27.06.2018

Tapani Puhakka

1.28min 28.03.1998

Kari Kaipianen Espoo
1.26min 09.10.2018







Jukka Ruhanen Mäntsälä
1.22min 17.06.2007

Raimo Mäkinen Järvenpää
1.20min 29.06.2016

Juhani Kunttu Lahti
1.19min 10.09.1997

Jorma Savolainen Järvenpää
1.17min 28.06.1999

Ralf Lindqvist Nummela
1.16min 06.11.2005

Kalevi Tihveräinen Järvenpää
1.15min 12.08.2006







Hans Westerberg Järvenpää
1.14min 03.08.2013

Matti Raunimo Järvenpää
1.14min 19.01.2002

Juha Vastamäki Järvenpää
1.14min 29.06.2016

Jorma Vänskä Keitele
1.13min 14.07.2002







Eero Salo Kerava 55v. 3.17min 05.06.2013

Taito Simola Kerava
2.25min 19.09.1998

Vilho Grenfors Nuppulinna
2.13min 23.08.2010

Vexsi Salo Padasjoki
1.48min 06.07.2013

Pauli Pitkänen Haarajoki
1.47min 05.05.2017

Mauno Keränen Ristinummi
1.37min 27.07.2002

Karl Skjelvik Norja
1.35min 31.10.2015













Eero Salo Kerava 60v. 3.17min 05.06.2013

Taito Simola Kerava
2.25min 19.09.1998

Vilho Grenfors Nuppulinna
2.13min 23.08.2010

Vexsi Salo Padasjoki
1.48min 06.07.2013







Raimo Mäkinen Järvenpää
1.20min 29.06.2016

Valto Masalin Kerava
1.10min 26.08.2000

Mauno Keränen Ristinummi
1.10min 05.05.2007







Eero Salo Kerava 65v. 3.17min 05.06.2013

Taito Simola Kerava
2.25min 19.09.1998

Vilho Grenfors Nuppulinna
2.13min 23.08.2010

Vexsi Salo Padasjoki
1.32min 04.07.2015

Raimo Mäkinen Järvenpää
1.20min 29.06.2016

Veijo Vesivalo Järvenpää
1.06min 24.07.1999

Leo Rosenberg Helsinki
1.06min 06.11.2005







Eero Salo Kerava 70v. 2.32min 14.05.2016

Vilho Grenfors Nuppulinna
1.28min 23.08.2014

Veijo Vesivalo Järvenpää
1.06min 24.07.1999

Ari Uotila Helsinki
1.03min 11.06.2015

Valto Masalin Kerava
0.52min 16.09.2006

Matti Ruoho Mäntsälä
0.48min 14.08.2010

Raimo Mäkinen Järvenpää
0.42min 27.06.2018







Lauri Reijonen Järvenpää
0.32 31.12.2003

Erkki Wahlman Järvenpää
0.24 10.07.1998

Mikko Matvejeff Järvenpää
0.20 14.02.2004

Mauri Makkonen Padasjoki
0.20 06.07.2013

Mauno Keränen Ristinummi
0.33 27.06.2018

Mauri Makkonen Padasjoki
0.06 04.07.2015

Martti Sairanen Luumäki
0.05 10.04.2015

Toivo Suomela Raisio
0.04 12.08.2001

Arvo Jäntti Pielavesi
0.01 13.07.2002

Matti Laurila Järvenpää
0.01 01.07.2005

Allan Juntunen Nuppulinna
0.01 14.08.2010







Vilho Grenfors Nuppulinna 75v. 0.50min 01.12.2018

Matti Ruoho Mäntsälä
0.43min 24.09.2011

Veijo Vesivalo Mikkeli
0.21min 11.06.2005

Reijo Heinonen Järvenpää
0.06 10.07.2015

Martti Sairanen Luumäki
0.05 10.04.2015







Toivo Suomela Raisio
0.04 12.08.2001

Arvo Jäntti Pielavesi
0.01 13.07.2002

Matti Laurila Järvenpää
0.01 01.07.2005

Mikko Matvejeff Järvenpää
0.01 01.07.2010







Matti Ruoho Mäntsälä 80v. 0.05min 01.10.2016

Arvo Jäntti Pielavesi
0.01min 13.07.2002







Tuomas Lahti Järvenpää 23v 2.19min 29.06.2016

Pyry Savinen Järvenpää
2.06min 27.06.2018

Niko Ohvanainen Tuusula
1.56min 21.05.2005

Mikko Tiensuu Tammela
1.51min 19.04.1998

Simmo Sahk Järvenpää
1.51min 25.01.2014

Jani Timonen Pornainen
1.47min 05.07.2003







Petri Tanninen Kemi
1.40min 26.07.2002

Jan Lindqvist Nummi
1.38min 06.11.2005

Juha Andersson Järvenpää
1.37min 19.06.2004







Tuomas Lahti Järvenpää 21v 2.15min 11.08.2012

Pyry Savinen Järvenpää
2.06min 27.06.2018

Niko Ohvanainen Tuusula
1.56min 21.05.2005

Mikko Tiensuu Tammela
1.51min 19.04.1998

Simmo Sahk Järvenpää
1.51min 25.01.2014

Jani Timonen Pornainen
1.47min 05.07.2003

Jan Lindqvist Nummi
1.38min 06.11.2005

Pyry Ganlund Järvenpää
1.34min 14.07.2007

Nikke Ghrön Sipoo
1.34min 27.06.2018

Jani Salomaa Tampere
1.33min 11.10.14

Juho Henttunen Kalvola
1.29min 06.10.07

Jani Tuukkala Hollola
1.22min 04.07.2015







Tuomas Lahti Järvenpää 20v 2.15min 11.08.2012

Pyry Savinen Järvenpää
2.06min 27.06.2018







Tuomas Lahti Järvenpää 19v. 2.15min 11.08.2012

Pyry Savinen Järvenpää
2.06min 27.06.2018

Niko Ohvanainen Tuusula
1.56min 21.05.2005

Simmo Sahk Järvenpää
1.51min 25.01.2014







Tuomas Lahti Järvenpää 18v. 2.07min 20.07.2011

Pyry Savinen Järvenpää
2.06min 27.06.2018







Tuomas Lahti Järvenpää 17v. 2.04min 23.08.2010

Pyry Savinen Järvenpää
2.01min 28.06.2017

Niko Ohvanainen Tuusula
1.56min 21.05.2005

Simmo Sahk Järvenpää
1.33min 13.08.2011

Pyry Savinen Järvenpää
1.22min 12.06.2017

Pyry Somervuori Järvenpää
1.15min 12.07.2001







Pyry Savinen Järvenpää 16v. 2.01min 28.06.2017

Ville Koivisto Kiiminki
1.11min







Naiset




Anna Khudayarov Turku Avoin 1.56min 10.10.2016

Natalia Kovalev Venäjä
1.44min 11.10.2014

Jaana Tanner Padasjoki
1.40min 08.04.2017

Leena Nurminen Padasjoki
1.37min 11.08.2012







Anu Rytkönen Liminka
1.23min 31.10.2015

Heini Koivuniemi Hämeenlinna
1.17min 23.03.2002







Jaana Tanner Padasjoki 30v 1.40min 08.04.2017







Jaana Tanner Padasjoki 35v. 1.40min 08.04.2017

Leena Nurminen Padasjoki
1.37min 11.08.2012

Minna Lehtinen Espoo
1.16min 10.10.2015







Tarja Rantanen Äetsä
1.03min 28.03.1998

Sari Siren Vääksy
1.03min 07.10.2006

Sari Mertanen Järvenpää
1.00min 10.09.2016

Hannele Iso-Aho Järvenpää
0.57 10.07.1998







Nina Patrikainen Vääksy
0.47min 29.06.2016

Onerva Ahonen Tampere
0.45min 15.08.2009







Maritta Kähkönen Järvenpää
0.42 27.07.2002

Alli Airaksinen Kuopio
0.42 12.07.2003







Jaana Tanner Padasjoki 40v. 1.40min 08.04.2017

Leena Nurminen Padasjoki
1.37min 11.08.2012

Minna Lehtinen Espoo
1.16min 10.10.2015

Tarja Rantanen Äetsä
1.03min 28.03.1998

Sari Siren Vääksy
1.03min 07.10.2006







Jaana Tanner Padasjoki 45v. 1.40min 08.04.2017

Leena Nurminen Padasjoki
1.20min 08.04.2017

Minna Lehtinen Espoo
1.16min 10.10.2015

Onerva Ahonen Tampere
0.52min 21.08.2010

Sari Mertanen Järvenpää
1.00min 10.09.2016

Nina Patrikainen Vääksy
0.47min 29.06.2016

Marjo Gröhn Sipoo
0.28min 27.06.18

Asla Salonen Padasjoki
0.20min 06.07.2013

Elina Juvakka Asikkala
0.18min 09.09.2012







Jaana Tanner Padasjoki 50v. 1.40min 08.04.2017

Sari Mertanen Järvenpää
1.00min 10.09.2016

Onerva Ahonen Tampere
0.52min 21.08.2010







Marjo Gröhn Sipoo
0.28min 27.06.18

Asla Salonen Padasjoki
0.20min 06.07.2013

Anitta Savonen Lahti
0.18min 10.10.2015

Maria Juntti Järvenpää
0.01 26.06.2003

Helena Laurila-Savola Kurhila
0.01 23.08.2003

Tiina Voutilainen Järvenpää
0.01 23.01.2018







Marjo Gröhn Sipoo 55v 0.28min 27.06.18

Asla Salonen Padasjoki
0.20min 06.07.2013







Asla Salonen Padasjoki 60v 0.20min 06.07.2013







Asla Salonen Padasjoki 65v 0.20min 06.07.2013







Asla Salonen Padasjoki 70v 0.20min 06.07.2013







Anna Karrila Turku 23v. 1.18min 10.10.2011

Riikka Ylitalo Tampere
1.11min 26.11.2005

Johanna Poussu Riihimäki
1.07min 10.10.2016

Donika Sadiku Ruoveri
1.03min 11.10.2015

Saara Hauta-Aho Alajärvi
1.02min 11.10.2014







Junella Riikonen Kellokoski
0.59 29.06.2016

Sanna Tenkanen Kerava
0.58 26.08.2005

Heidi Martti Järvenpää
0.44 11.07.1998

Tiina Tolonen Jamppa
0.33 27.06.1998

Jenni Mäkelä Hyvinkää
0.32 24.11.2002







Donika Sadiku Ruoveri 22v. 1.03min 11.10.2015

Saara Hauta-Aho Alajärvi
1.02min 11.10.2014

Junella Riikonen Kellokoski
0.59 29.06.2016







Saara Hauta-Aho Alajärvi 21v 1.02min 11.10.2014







Junella Riikonen Kellokoski
0.59 29.06.2016







Junella Riikonen Kellokoski 20v. 0.59 29.06.2016

Heidi Martti Järvenpää
0.44 11.07.1998

Tiina Tolonen Jamppa
0.33 27.06.1998







Junella Riikonen Kellokoski 18v. 0.59 29.06.2016

Minna Tossavainen Kellokoski
0.28 01.07.2004







Mia Luolakari Järvenpää
0.14 27.06.1998

Miia Ratia Sipoo
0.02 12.08.2000

Laura Auruksenaho Järvenpää
0.01 07.08.2004







Junella Riikonen Kellokoski 17v. 0.59 29.06.2016

Minna Tossavainen Kellokoski
0.28 01.07.2004

Miia Ratia Sipoo
0.02 12.08.2000







Junella Riikonen Kellokoski 16v. 0.59 29.06.2016

Minna Tossavainen Kellokoski
0.28 01.07.2004







Junella Riikonen Kellokoski 15v 0.20 25.06.2015







Junella Riikonen Kellokoski 14v 0.15 22.05.2015